Plast-Stol

Szukaj

Idź do treści

Zestawy

Meble > Meble ogrodowe

Mamy do zaoferowania komplety ogrodowe, metalowe, trwałe, solidnie wykonane, które będą Ci służyć lata! Komplety są mocne, dokładnie wyczyszczone, starannie wykonane. Malowane metodą proszkową według palety RAL odporną na warunki atmosferyczne. Możliwość nabycia kompletu, jak i pojedynczych foteli, stołu czy ławki.

Zestaw mebli ogrodowych
Stylowe połączenie giętego metalu z drewnianymi listwami, możliwość wyboru koloru malowania z palety RAL, mebelki są lekkie, drewno zabezpieczone przed działaniem czynników atmosferycznych, doskonale prezentują się w przydomowych ogródkach, altankach i balkonach. Dowolna możliwość modyfikowania zestawu oraz zakup pojedyńczej sztuki.

Zestaw mebli ogrodowych "JOWISZ"

Stylowe połączenie giętego metalu z metalową siatką, możliwość wyboru koloru malowania z palety RAL, mebelki są lekkie, odporne na czynniki atmosferyczne, doskonale prezentują się w przydomowych ogródkach, altankach i balkonach. Dowolna możliwość modyfikowania zestawu oraz zakup pojedyńczej sztuki.

Zestaw mebli ogrodowych "TRON"

Stylowe połączenie metalu z marmurowym blatem, możliwość wyboru koloru malowania z palety RAL, meble odporne na czynniki atmosferyczne, doskonale prezentują się w przydomowych ogródkach, altankach i balkonach.

Zestaw mebli ogrodowych "SIATKA"

Stylowe połączenie metalu z metalową siatką, możliwość wyboru koloru malowania z palety RAL, zestaw odporny na czynniki atmosferyczne, doskonale prezentuje się w przydomowych ogródkach, altankach i balkonach. Dowolna możliwość modyfikowania zestawu oraz zakup pojedyńczej sztuki.

Zestaw mebli ogrodowych "SREBRNY"

Jeden z pierwszych kompletów ogrodowych wyprodukowany przez naszą firmę. Połączenie metalu i metalowej siatki z drobnymi oczkami.

Zestaw mebli ogrodowych "WENUS"

Stylow połączeny gięty metal z metalową siatką, możliwość wyboru koloru malowania z palety RAL, mebelki sa lekkie, odporne na czynniki atmosferyczne, doskonale prezentują się w przydomowych ogródkach, altankach i balkonach. Dowolna możliwość modyfikowania zestawu oraz zakup pojedyńczej sztuki. Zestaw także z połówką stołu, idealny na małe balkony.


Zestaw ogrodowy BARON - srebrny. Możliwość zakupu z cztarema i sześcioma krzesłami.

Zestaw ogrodowy BARON - złoty. Możliwość zakupu z czterema i sześcioma krzesłami.


Powrót do treści | Wróć do menu głównego