Cięcie i gięcie

Cięcie i gięcie

Realizujemy zamówienia na cięcie i gięcie blach, rur oraz profili. To stosunkowo mało skomplikowany proces polegający na trwałej zmianie krzywizn detali. Jednak trudno wyobrazić sobie to bez udziału profesjonalnych, mocnych maszyn. Ręcznie rozciąganie czy ściskanie nie jest możliwe, a dzięki naszym maszynom postępuje szybko i bardzo precyzyjnie.

services

Każde zadanie realizujemy na bazie sterowania komputerowego. Automatyzacja procesów umożliwia nam niezwykle precyzyjne formowanie elementów, nawet o wysokiej sztywności czy twardości. Do tych zadań wykorzystujemy maszyny z naszego nowoczesnego parku. Giętarki CNC współpracują z komputerem, więc finalnie uzyskany produkt jest dokładnie taki, jak na wgranym projekcie.

Jesteś zainteresowany skorzystaniem z naszych usług? Serdecznie zapraszamy do kontaktu! Wykonamy dla Ciebie indywidualny projekt, który będzie odpowiadał indywidualnym potrzebom. Jeśli masz jakiekolwiek pytania na temat cięcia i gięcia detali – skontaktuj się z przedstawicielami PlastStol. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Szukasz fachowców z okolic Szczecinka i Piły?

Jesteśmy producentem mebli metalowych, a także zajmujemy się obróbką metali i produkcję elementów konstrukcyjnych z metalu. Chcesz, abyśmy wycenili Twój projekt? Masz pytania odnośnie do oferty? Działamy w całej Polsce.

kontakt z nami