Obróbka Metalu Chojnice

Obróbka Metalu Chojnice

Obróbka metalu Chojnice

Interesują Cię kompleksowe usługi i współpraca z firmą, która zajmuje się obróbką metalu znanymi metodami? Jeżeli szukasz profesjonalnej obróbki metalu w Chojnicach, zapraszamy do kontaktu z nami. PlastStol jest dostawcą wysokiej jakości produktów oraz usług polegających na nadawaniu elementom metalowym pożądanego kształtu i właściwości. To możliwe za sprawą licznych procesów, jakie realizujemy w nowoczesnym parku maszynowym. Zalicza się do nich spawanie, toczenie CNC, gięcie, frezowanie, śrutowanie, a także wypalanie laserowe.

ZAUFAJ SPECJALISTOM
services

Obróbka metalu CNC to szeroka gama prac, które sprawdzają się we współczesnym przemyśle. Współpracujemy z firmami z wielu różnych sektorów gospodarki, dostarczamy np. wyposażenie koszar, stadionów oraz elementy konstrukcji stalowych pod hale czy magazyny.

Zapraszamy do współpracy – nie tylko inwestorów z Chojnic. Obróbka metalu realizowana jest w naszym centrum, skąd gotowe produkty trafiają do odbiorców z całego kraju. Dołącz do grona przedsiębiorców, którzy nam zaufali!

Skorzystaj z usług CNC w innych miastach:

Kompleksowa obróbka metali w Chojnicach

Zależy Ci na współpracy z profesjonalnym wykonawcą? Zleć nam realizację swojego projektu – od początku, aż do końca. Gwarantujemy terminowe wykonywanie usług, jak również wysokie standardy obsługi klienta. Naszą ofertę adresujemy do odbiorców z całej Polski!

Nowoczesne maszyny w Plast Stol

Plast Stol ma własny, nowoczesny i dobrze wyposażony park maszynowy, w którym zajmuje się obróbką metali różnymi znanymi i cenionymi technikami. Bazujemy na niezawodnych wypalarkach laserowych, prasach krawędziowych i giętarkach do rur obsługiwanych przez zespół ekspertów z kwalifikacjami.

Wykwalifikowani pracownicy w Plast Stol

Plast Stol to wykwalifikowana kadra pracowników po przeszkoleniach, posiadających wieloletnie doświadczenie w obróbce metali. Zawsze możesz liczyć na wsparcie techniczne i merytoryczne oraz najlepsze standardy obsługi – także zdalnie. Serdecznie zapraszamy!

Szukasz fachowców z okolic Szczecinka i Piły?

Jesteśmy producentem mebli metalowych, a także zajmujemy się obróbką metali i produkcję elementów konstrukcyjnych z metalu. Chcesz, abyśmy wycenili Twój projekt? Masz pytania odnośnie do oferty? Działamy w całej Polsce.

kontakt z nami