Obróbka Metali

Obróbka Metali

Zajmujemy się obróbką metali, kompleksowo realizując projekty zlecone nam przez klientów. To jedna z rzeczy, które wyróżniają Plast Stol na tle konkurencji z okolic Szczecinka i Piły, ale też z całego województwa. Zlecasz nam zadanie, jakim jest obróbka metalu, a my oddajemy Ci gotowy, pomalowany proszkowo produkt. To wygodne, szybkie i ekonomiczne rozwiązanie pozwalające Ci zaoszczędzić sporo czasu oraz pieniędzy. Za te wartości doceniają nas odbiorcy krajowi oraz zagraniczni, dla których prężnie działamy.

ZAUFAJ SPECJALISTOM
services

Obróbka metalu

Wiele firm na etapie produkowania mebli, elementów wykończeniowych czy konstrukcyjnych korzysta z solidnych materiałów. Jednym z nich jest bez wątpienia stal, która charakteryzuje się nie tylko wysoką odpornością na wpływ czynników zewnętrznych, ale też modnym designem. Coraz więcej osób ze Szczecinka, Piły czy Bydgoszczy decyduje się uwzględnić ją w swoich projektach wnętrzarskich lub wkomponować w architekturę krajobrazu zewnętrznego. Aby było to możliwe, muszą oni zlecić obróbkę metalu. I właśnie wtedy trafiają do PlastStol.

Nasza firma działa w rejonie takich miejscowości jak Złotów, Chojnice, ale nie tylko. Zasięgiem obejmujemy całą Polskę, oferując wsparcie zdalne, transport i odbiór detali poddawanych obróbce. W zależności od ich rozmiaru, jak również skali zamówienia, proponujemy obróbkę stali ręcznie lub przy pomocy profesjonalnych narzędzi. Prace zawsze przebiegają w kontrolowanych warunkach, pod nadzorem doświadczonych pracowników w naszym parku maszynowym w powiecie złotowskim.

Obróbka ręczna i z wykorzystaniem narzędzi

Tym, co zdecydowanie wyróżnia ofertę PlastStol na tle konkurencji jest bez wątpienia indywidualne podejście do każdego zlecenia. Obróbka metalu zaczyna się u nas od ustalenia oczekiwań klienta i tego, jaką metodę zastosować. Dzięki posiadaniu nowoczesnego parku maszynowego z podstawowymi i zaawansowanymi narzędziami do obróbki, możemy zaoferować Ci:

  • spawanie konstrukcji,
  • śrutowanie,
  • obróbkę skrawaniem,
  • toczenie CNC,
  • frezowanie,
  • gięcie,
  • wypalanie laserowe.

W uzasadnionych przypadkach obróbki stali wykonujemy ręcznie. Dotyczy to zwłaszcza mniejszych zamówień, nie seryjnych, lecz pojedynczych, a także takich, w których priorytetem jest wysoka precyzja działania. Możesz liczyć na nasze zaangażowanie w Twój projekt i wykończenie go zgodnie z najlepszymi standardami.

Zapraszamy do współpracy w zakresie kompleksowej obróbki stali połączonej z malowaniem proszkowym na wybrany kolor z naszej rozbudowanej palety odcieni RAL.

Kompleksowa obróbka metali

W Plast Stol działamy kompleksowo. Od pomysłu, przez projekt, aż po obróbkę stali. Finalnym etapem całego procesu jest dostarczenie gotowych produktów do klienta (w rejonie miejscowości Złotów, Chojnice), do czego angażujemy własny transport. Realizujemy wysyłki na terenie całego kraju.

Profesjonalny park maszynowy

Obróbka metali nie jest możliwa bez udziału zaawansowanych maszyn. W naszym parku znajdują się wypalarki laserowe, giętarki do rur i profili, prasy krawędziowe. Do ich obsługi delegujemy wyłącznie pracowników, którzy posiadają odpowiednie uprawnienia oraz kwalifikacje.

Zaangażowana kadra pracowników

Siłą PlastStol są specjaliści zajmujący się obróbką stali. Każdy z nich ma doświadczenie, wiedzę oraz przeszkolenie pozwalające na bezpieczną obsługę maszyn. Pracownicy są z Tobą w stałym kontakcie – od momentu złożenia zamówienia, przez projekt i wykonanie, aż po transport gotowych detali na wskazany adres.

Szukasz fachowców z okolic Szczecinka i Piły?

Jesteśmy producentem mebli metalowych, a także zajmujemy się obróbką metali i produkcję elementów konstrukcyjnych z metalu. Chcesz, abyśmy wycenili Twój projekt? Masz pytania odnośnie do oferty? Działamy w całej Polsce.

kontakt z nami