Malowanie proszkowe i lakiernia proszkowa Piła

Malowanie proszkowe i lakiernia proszkowa Piła

Malowanie proszkowe jest jedną z kluczowych usług, które oferujemy naszym klientom. W ramach tego procesu, nakładamy specjalne farby proszkowe na elementy metalowe. Dzięki zastosowaniu technik natrysku elektrostatycznego lub elektrokinetycznego, jesteśmy w stanie uzyskać bardzo równomierną powłokę, pozbawioną jakichkolwiek prześwitów.

 

Na czym polega malowanie proszkowe?

Nakładamy na elementy metalowe powłokę lakierniczą poprzez proces natrysku. Następnie poddajemy je ogrzewaniu, co powoduje stopienie i polimeryzację nałożonej warstwy. W rezultacie detale stają się bardziej odporne na korozję, wysokie temperatury oraz uszkodzenia mechaniczne.

services

Lakiernia proszkowa Piła – PlastStol

Plast Stol dysponuje nowoczesną lakiernią proszkową Pile, która zlokalizowana jest niedaleko miejscowości Złotów. Jesteśmy dostępni dla wszystkich klientów z regionu województwa kujawsko-pomorskiego.

Nowoczesne malowanie proszkowe w PlastStol

Zastanawiasz się pewnie, dlaczego warto skorzystać z usług PlastStol i powierzyć nam malowanie proszkowe swoich elementów lub konstrukcji. Jako renomowana firma na lokalnym rynku, obsłużyliśmy już wielu klientów z Chojnic i Bydgoszczy. Nasza działalność zyskuje coraz większy zasięg i rozpoznawalność w całym kraju. To do nas kierują się przedsiębiorcy poszukujący solidnej, nowoczesnej i godnej zaufania lakierni proszkowej w Pile. Posiadamy wszystkie niezbędne zasoby do obróbki metali. Chętnie służymy wsparciem w tej dziedzinie!

Lakiernia proszkowa dla wymagających klientów w Pile

Klienci o wysokich wymaganiach oczekują doskonałej jakości wykonania oraz terminowości. W lakierni proszkowej każdy klient od razu zostaje przyporządkowany do dedykowanego opiekuna, który z wielkim zaangażowaniem podejmuje się ich projektu i czuwa nad jego realizacją. Jesteśmy profesjonalistami w każdym calu.

Do największych korzyści wynikających ze współpracy z PlastStol w zakresie malowania proszkowego zalicza się:

  • dostęp do rozbudowanej palety kolorów,
  • realizację zleceń z najwyższą dokładnością i starannością,
  • opiekę wykwalifikowanych pracowników,
  • korzystne ceny, przejrzyste zasady współpracy,
  • szeroki zakres działalności na całą Polskę.

Możemy pochwalić się wieloma udanymi realizacjami oraz rekomendacjami wystawionymi nam przez klientów. To najlepszy dowód na to, że współpraca z lakiernią proszkową w Pile przyniesie Ci wiele korzyści.

Dlaczego warto wybrać malowanie proszkowe?

Aktualnie malowanie proszkowe cieszy się największą popularnością jako sposób na zmianę wyglądu i poprawę cech technicznych elementów wykonanych ze stali. Proces ten odbywa się w kontrolowanych warunkach, co zapewnia powtarzalność detali oraz wysoką jakość i skuteczność prac. Farba, aplikowana w ten sposób, solidnie przylega do powierzchni, pod warunkiem, że została ona starannie przygotowana i oczyszczona. Zapewniamy kompleksową obsługę na każdym etapie procesu malowania.

Szeroki wybór kolorów z palety RAL

Malowanie proszkowe sprawia, że detale nabierają wyjątkowej odporności, ale też estetycznie się prezentują. Do wyboru masz główne kolory z palety RAL: czarne, srebrne, siwe, grafitowe i białe.

Lakierowanie proszkowe dla Ciebie

Specjaliści Plast Stol przeprowadzą dla Ciebie lakierowanie proszkowe – dokładnie, w korzystnej cenie i zawsze na czas. Koniecznie poznaj wszystkie korzyści wynikające ze współpracy z nami.

Profesjonalne malowanie detali

Powierzone nam detale są lakierowane proszkowo przez naszych wykwalifikowanych pracowników. Zaufaj ich doświadczeniu!

Producent łóżek metalowych – PlastStol – Wysoka jakość, trwałość, terminowość!

Szukasz fachowców z okolic Szczecinka i Piły?

Jesteśmy producentem mebli metalowych, a także zajmujemy się obróbką metali i produkcję elementów konstrukcyjnych z metalu. Chcesz, abyśmy wycenili Twój projekt? Masz pytania odnośnie do oferty? Działamy w całej Polsce.

kontakt z nami