Obróbka Metalu Piła

Obróbka Metalu Piła

Obróbka metalu Piła

Potrzebna Ci kompleksowa usługa obróbki metalu w Pile? W tym, ale też innych regionach Polski działa PlasStol. Jesteśmy dostawcą produktów oraz usług związanych z kształtowaniem metali i nadawaniem ich cech pożądanych przez inwestora. Zaopatrujemy koszary w łóżka wojskowe oraz stadiony w siedziska. Ale nie tylko. Z przyjemnością podejmujemy się również nietypowych zadań, w tym zamówień wielkonakładowych. Dołącz do zadowolonego grona naszych klientów, na które składają się specjaliści z wielu różnych branż i sektorów gospodarki.

ZAUFAJ SPECJALISTOM
services

Zapraszamy do współpracy w zakresie śrutowania, gięcia, cięcia, frezowania, toczenia CNC oraz wypalania laserowego. Na podstawie dostarczonych przez Ciebie instrukcji, jesteśmy w stanie wykonać nawet bardziej skomplikowane, precyzyjne prace, które wymagają wiedzy i zaangażowania. To możliwe, bo w PlastStol pracują wyłącznie najlepsi, doświadczeni specjaliści, którzy mają do dyspozycji nowoczesny park maszynowy.

Oprócz obróbki metalu w Pile dajemy też możliwość zamówienia usług dodatkowych, tj. malowania elementów metalowych z wykorzystaniem farb mających bardzo dobrą przyczepność. Gwarantują one idealne wykończenie i wysoką trwałość.

Skorzystaj z usług CNC w innych miastach:

Kompleksowa obróbka metali w Piła

Zależy Ci na współpracy z profesjonalnym wykonawcą? Zleć nam realizację swojego projektu – od początku, aż do końca. Gwarantujemy terminowe wykonywanie usług, jak również wysokie standardy obsługi klienta. Naszą ofertę adresujemy do odbiorców z całej Polski!

Nowoczesne maszyny w Plast Stol

Plast Stol ma własny, nowoczesny i dobrze wyposażony park maszynowy, w którym zajmuje się obróbką metali różnymi znanymi i cenionymi technikami. Bazujemy na niezawodnych wypalarkach laserowych, prasach krawędziowych i giętarkach do rur obsługiwanych przez zespół ekspertów z kwalifikacjami.

Wykwalifikowani pracownicy w Plast Stol

Plast Stol to wykwalifikowana kadra pracowników po przeszkoleniach, posiadających wieloletnie doświadczenie w obróbce metali. Zawsze możesz liczyć na wsparcie techniczne i merytoryczne oraz najlepsze standardy obsługi – także zdalnie. Serdecznie zapraszamy!

Szukasz fachowców z okolic Szczecinka i Piły?

Jesteśmy producentem mebli metalowych, a także zajmujemy się obróbką metali i produkcję elementów konstrukcyjnych z metalu. Chcesz, abyśmy wycenili Twój projekt? Masz pytania odnośnie do oferty? Działamy w całej Polsce.

kontakt z nami