O Nas

O Nas

o nas zdjęcie 01

Działania CSR-owe w firmie Plaststol

Jako nowoczesna firma, dbamy nie tylko o wyniki sprzedażowe, ale też prowadzimy aktywnie działania wizerunkowe. Mają one na celu zapoznanie klientów z marką Plaststol i kojarzenie jej w pozytywny sposób. Udaje nam się to osiągnąć poprzez udział w akcjach charytatywnych – sponsorujemy nagrody w konkursach czy przekazujemy produkty na licytacjach. Wspieramy też lokalne kluby sportowe. Jesteśmy głównym sponsorem zespołu Iskra Czernice.

Plaststol – z kim współpracujemy?

Naszym klientom oferujemy wyłącznie produkty wysokiej jakości. Dobry standard, a także profesjonalną obsługę docenili firmy, które dzisiaj są naszymi partnerami biznesowymi. Współpracujemy z Black Red White, Bega Gruppe, Klose, MK Foam Koło, Hjort Knudsen, Megan Seating, Easy Hang, Romb SA, Meble Bravo, Stolkom.

o nas zdjęcie 02
o nas zdjęcie 03
o nas zdjęcie 04
o nas zdjęcie 05

Nowoczesny park maszynowy Plaststol

Możemy pochwalić się rozbudowanym, nowoczesnym parkiem maszynowym. W codziennej pracy używamy laserów do blach płaskich oraz rur i profili firm Bodor i Bystornic, krawędziarek firm WEK i Toskar, wtryskarek do tworzyw sztucznych firmy Dospel, robotów spawalniczych ABB i Kawasaki, giętarek do rur i profili firmy Soco, gwinciarek, śrutownic automatycznych Rosler, frezarek CNC firmy Leadwell, tokarek Dosan, a także lakierni proszkowej w automacie Wagner, Idea Line.

services

Szukasz fachowców z okolic Szczecinka i Piły?

Jesteśmy producentem mebli metalowych, a także zajmujemy się obróbką metali i produkcję elementów konstrukcyjnych z metalu. Chcesz, abyśmy wycenili Twój projekt? Masz pytania odnośnie do oferty? Działamy w całej Polsce.

kontakt z nami