Obróbka Metalu Szczecinek

Obróbka Metalu Szczecinek

Obróbka metalu Szczecinek

Twoja firma działa w Szczecinku? Obróbka metalu w tym regionie to jedna z gałęzi działalności firmy PlasStol. Zajmujemy się dostarczaniem wysokiej jakości usług CNC, związanych z formowanie metalowych elementów użytkowych czy konstrukcyjnych.

ZAUFAJ SPECJALISTOM
services

W swojej ofercie mamy zarówno toczenie, gięcie, cięcie, frezowanie, śrutowanie, jak i spawanie konstrukcji czy wypalanie laserowe. Tak szeroki wachlarz usług umożliwia nam współpracę z wszystkimi klientami, również tymi, którzy mają największe wymagania względem jakości czy precyzji prowadzonych prac.

Oprócz obróbki metalu, w Szczecinku udostępniamy też możliwość składania zamówień na gotowe przedmioty metalowe. Wśród nich są krzesełka stadionowe, elementy konstrukcji metalowych, głównie hal produkcyjnych, usługowych i magazynów, a także łóżka wojskowe. Dostarczamy też wiele innych wyrobów z metalu, cechujących się nienaganną solidnością.

Serdecznie zapraszamy do współpracy klientów zainteresowanych obróbką metali w Szczecinku i całej Polsce!

Skorzystaj z usług CNC w innych miastach:

Kompleksowa obróbka metali w Szczecinku

Zależy Ci na współpracy z profesjonalnym wykonawcą? Zleć nam realizację swojego projektu – od początku, aż do końca. Gwarantujemy terminowe wykonywanie usług, jak również wysokie standardy obsługi klienta. Naszą ofertę adresujemy do odbiorców z całej Polski!

Nowoczesne maszyny w Plast Stol

Plast Stol ma własny, nowoczesny i dobrze wyposażony park maszynowy, w którym zajmuje się obróbką metali różnymi znanymi i cenionymi technikami. Bazujemy na niezawodnych wypalarkach laserowych, prasach krawędziowych i giętarkach do rur obsługiwanych przez zespół ekspertów z kwalifikacjami.

Wykwalifikowani pracownicy w Plast Stol

Plast Stol to wykwalifikowana kadra pracowników po przeszkoleniach, posiadających wieloletnie doświadczenie w obróbce metali. Zawsze możesz liczyć na wsparcie techniczne i merytoryczne oraz najlepsze standardy obsługi – także zdalnie. Serdecznie zapraszamy!

Szukasz fachowców z okolic Szczecinka i Piły?

Jesteśmy producentem mebli metalowych, a także zajmujemy się obróbką metali i produkcję elementów konstrukcyjnych z metalu. Chcesz, abyśmy wycenili Twój projekt? Masz pytania odnośnie do oferty? Działamy w całej Polsce.

kontakt z nami