Frezowanie CNC

Frezowanie CNC

Jedną z najbardziej zaawansowanych metod komputerowej obróbki metali jest frezowanie CNC. To proces, który polega na programowaniu układów sterowniczych i obrabianiu nieruchomych detali. Ostrza ścinają fragmenty ścianek, kształtując w ten sposób powierzchnię, aby przybrała konkretną formę. Dzięki maksymalnej automatyzacji, udaje się zrobić to bezbłędnie, na podstawie projektu komputerowego opracowanego przez specjalistów PlastStol.

services

Komputerowe sterowanie urządzeń numerycznych ma wiele zalet. Nasi klienci wybierają je z uwagi na wysoką precyzję, idealne odwzorowanie projektu, wysoką powtarzalność, mniejsze zużycie materiału (mniej odpadków), a także elastyczność i uniwersalność.

Zapraszamy do kontaktu z działem obsługi klienta PlastStol. Możesz też zostawić nam swoje dane kontaktowe – telefonicznie lub mailowo odpowiemy, przygotowując dla Ciebie spersonalizowaną ofertę, odpowiadającą konkretnym potrzebom. W razie potrzeby możemy wykonać prototyp, który będzie bazą do realizacji dalszych projektów i rozpoczęcia udanej współpracy.

Szukasz fachowców z okolic Szczecinka i Piły?

Jesteśmy producentem mebli metalowych, a także zajmujemy się obróbką metali i produkcję elementów konstrukcyjnych z metalu. Chcesz, abyśmy wycenili Twój projekt? Masz pytania odnośnie do oferty? Działamy w całej Polsce.

kontakt z nami