Toczenie CNC

Toczenie CNC

Toczenie CNC to jedna z najpopularniejszych metod obróbki skrawaniem. Stosujemy ją wtedy, gdy zależy nam na uzyskaniu wysokiej jakości detali, będących wiernym odwzorowaniem projektu komputerowego. W produkcji stosujemy zaawansowane maszyny, pozwalające znacznie przyspieszyć produkcję seryjną. Tego typu zlecenia realizujemy dla klientów z różnych miejscowości – Szczecinek, Piła, Bydgoszcz, Chojnice i wreszcie Złotów – powiat, w którym mieści się siedziba PlastStol.

Jako prężne przedsiębiorstwo o ugruntowanej pozycji rynkowej, obsługujemy nie tylko klientów z regionu, ale też wykonujemy frezowanie czy toczenie CNC dla odbiorców z całej Polski.

services

Usługi frezowania i toczenia CNC w PlastStol

Jak w przypadku wszystkich świadczonych przez nas usług, również we frezowaniu i toczeniu CNC stosujemy najlepsze standardy, technologie oraz maszyny. Obsługują je doświadczeni specjaliści, którzy mają odpowiednie kwalifikacje poparte certyfikatami oraz uprawnieniami. W ten sposób powstają:

  • felgi,
  • elementy z odkuwek,
  • części metalowe, mosiężne i aluminiowe,
  • inne w kształcie walca lub kuli.

Możemy swobodnie konfigurować ustawienia maszyn do toczenia CNC, aby toczyć kopiowo, wzdłużnie, poprzecznie i kształtowo. Dzięki temu udaje nam się osiągnąć założony w projekcie rezultat czyli uzyskać produkt o dokładnych parametrach, gotowy do dalszego użytkowania bez konieczności skomplikowanego wykańczania.

Jak wygląda toczenie CNC w PlastStol?

Toczenie CNC w PlastStol odbywa się z wykorzystaniem nowych metod oraz profesjonalnych maszyn. Możemy na nich uzyskać zarówno niewielkie, jak również bardzo duże detale, toczyć wałki oraz pojedyncze części toczono-frezowe. Zawsze też indywidualnie ustalamy, jaka może być najmniejsza i największa liczba elementów w danej serii oraz przygotowujemy wycenę. Współpraca przebiega zatem na bardzo przejrzystych zasadach – dokładnie wiesz, za co płacisz i jakiej jakości możesz oczekiwać w związku z tym.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z PlastStol i zamówienia indywidualnej oferty na toczenie CNC czy frezowanie.

Kompleksowa obróbka metali

W Plast Stol działamy kompleksowo. Od pomysłu, przez projekt, aż po obróbkę stali. Finalnym etapem całego procesu jest dostarczenie gotowych produktów do klienta (w rejonie miejscowości Złotów, Chojnice), do czego angażujemy własny transport. Realizujemy wysyłki na terenie całego kraju.

Profesjonalny park maszynowy

Obróbka metali nie jest możliwa bez udziału zaawansowanych maszyn. W naszym parku znajdują się wypalarki laserowe, giętarki do rur i profili, prasy krawędziowe. Do ich obsługi delegujemy wyłącznie pracowników, którzy posiadają odpowiednie uprawnienia oraz kwalifikacje.

Zaangażowana kadra pracowników

Siłą PlastStol są specjaliści zajmujący się obróbką stali. Każdy z nich ma doświadczenie, wiedzę oraz przeszkolenie pozwalające na bezpieczną obsługę maszyn. Pracownicy są z Tobą w stałym kontakcie – od momentu złożenia zamówienia, przez projekt i wykonanie, aż po transport gotowych detali na wskazany adres.

Szukasz fachowców z okolic Szczecinka i Piły?

Jesteśmy producentem mebli metalowych, a także zajmujemy się obróbką metali i produkcję elementów konstrukcyjnych z metalu. Chcesz, abyśmy wycenili Twój projekt? Masz pytania odnośnie do oferty? Działamy w całej Polsce.

kontakt z nami