Obróbka Metalu Bydgoszcz

Obróbka Metalu Bydgoszcz

Zajmujemy się kompleksową obróbką metali w Bydgoszczy oraz okolicach. Naszym klientom proponujemy profesjonalne obrabianie metalu z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi oraz technologii. Gwarantują one nie tylko krótki czas realizacji zamówień, ale też maksymalną powtarzalność, co jest szczególnie istotne w produkcji seryjnej. Bardzo precyzyjne odwzorowanie to efekt sterowania komputerowego i odwzorowywania projektów sporządzonych w programach. Nasz zespół składający się z inżynierów i projektantów jest do Twojej dyspozycji!

Rodzaje obróbki – mechaniczne i manualne

W zależności od tego, jakie zlecenie przyjmujemy i na jakich efektach zależy klientom, proponujemy różne rodzaje obróbki metali – manualne oraz mechaniczne. Dysponujemy odpowiednimi narzędziami, aby wykonywać:

  • spawanie konstrukcji,
  • toczenie CNC,
  • frezowanie,
  • gięcie,
  • śrutowanie,
  • wypalanie laserowe.

Chcesz zamówić którąś z usług? Nasz zespół realizuje obróbkę metali w Bydgoszczy i okolicach, dlatego z przyjemnością podejmiemy się powierzonego zadania. Bez względu na to, czy jest to produkcja prototypowa, pojedyncza czy seryjna – planujemy działania w taki sposób, aby zoptymalizować czas i ceny, zapewniając klientom efekty, na jakich najbardziej im zależy.

ZAUFAJ SPECJALISTOM
services

Obróbka metalu – najlepsze standardy

Jeżeli szukasz firmy, która zajmuje się obróbką metali w Bydgoszczy – zapraszamy do współpracy z nami. Mamy bardzo duże doświadczenie w obsłudze klientów działających w różnych gałęziach przemysłu. Na ich zlecenie realizujemy m.in. toczenie CNC, które pozwala uzyskać przedmiot o określonym kształcie i parametrach, odpowiadający indywidualnym założeniom projektowym.

Szczególny nacisk kładziemy na jakość, ale też zależy nam na kompleksowym realizowaniu zleceń. W związku z tym, rozszerzyliśmy naszą ofertę o malowanie elementów metalowych z wykorzystaniem wysokogatunkowych farb o wysokiej przyczepności. Dostępność wielu odcieni z palety RAL pozwala na wykończenie w takim stylu, jakiego oczekuje klient.

Współpraca przy obrabianiu metalu

Klientom, którzy oczekują wysokiej trwałości i niezawodnej jakości proponujemy obróbkę metali technikami gwarantującymi najlepsze wykończenie. Solidne elementy metalowe są dzisiaj obecne w wielu konstrukcjach, w tym także maszynach, meblach, urządzeniach. Aby odpowiednio spełniały swoją rolę, zachowywały estetyczny wygląd na długi czas i były odporne na wpływ czynników zewnętrznych, proponujemy ich obróbkę oraz wykończenie wybraną metodą CNC. Dostępne jest m.in. toczenie CNC, frezowanie oraz śrutowanie, a także inne technologie obróbki gwarantujące wysoką precyzję oraz wierne odwzorowywanie projektów.

Zamów obrabianie metalu w profesjonalnej fabryce

Plast Stol dysponuje własną, kompleksowo wyposażoną fabryką, w której pracują najlepsi specjaliści. Ludzie, których zatrudniamy mają ogromne doświadczenie i wiedzę techniczną, którą widać w każdym realizowanym projekcie. Pozytywne referencje, rekomendacje, opinie i polecenia to najlepszy dowód na to, że obróbka metali w naszym wykonaniu spełni Twoje oczekiwania! Możesz zamówić toczenie CNC lub jakąkolwiek inną z naszych usług. Przedstawimy Ci indywidualną wycenę oraz termin realizacji prac.

Serdecznie zapraszamy do współpracy przy obróbce metalu klientów z Bydgoszczy, okolicznych miejscowości, a nawet całego kraju. Jeżeli szukasz fachowców, właśnie ich znalazłeś. Polecamy swoje usługi!

Kompleksowa obróbka metali w Bydgoszczy

Zależy Ci na współpracy z profesjonalnym wykonawcą? Zleć nam realizację swojego projektu – od początku, aż do końca. Gwarantujemy terminowe wykonywanie usług, jak również wysokie standardy obsługi klienta. Naszą ofertę adresujemy do odbiorców z całej Polski!

Nowoczesne maszyny w Plast Stol

Plast Stol ma własny, nowoczesny i dobrze wyposażony park maszynowy, w którym zajmuje się obróbką metali różnymi znanymi i cenionymi technikami. Bazujemy na niezawodnych wypalarkach laserowych, prasach krawędziowych i giętarkach do rur obsługiwanych przez zespół ekspertów z kwalifikacjami.

Wykwalifikowani pracownicy w Plast Stol

Plast Stol to wykwalifikowana kadra pracowników po przeszkoleniach, posiadających wieloletnie doświadczenie w obróbce metali. Zawsze możesz liczyć na wsparcie techniczne i merytoryczne oraz najlepsze standardy obsługi – także zdalnie. Serdecznie zapraszamy!

Szukasz fachowców z okolic Szczecinka i Piły?

Jesteśmy producentem mebli metalowych, a także zajmujemy się obróbką metali i produkcję elementów konstrukcyjnych z metalu. Chcesz, abyśmy wycenili Twój projekt? Masz pytania odnośnie do oferty? Działamy w całej Polsce.

kontakt z nami