Formy i wykrojniki

Formy i wykrojniki

W narzędziowni należącej do firmy Plast Stol powstają formy, giętarki oraz wykrojniki. Możemy zrealizować Twój projekt, korzystając z naszych nowoczesnych narzędzi i maszyn – szlifierek, drążarek, pił do cięcia metalu, pras hydraulicznych, piaskarek oraz innych. Umożliwiają nam one frezowanie, szlifowanie, toczenie, a także wiercenie i drążenie drutowe. Efekt na pewno sprosta Twoim oczekiwaniom.

Produkcja form i wykrojników

Jeżeli szukasz firmy, której zlecisz produkcję form i wykrojników, to zapraszamy do kontaktu z Plast Stol. Dostarcz do nas gotowy model wraz z opracowaną dokumentacją techniczną, a my wykorzystamy nowoczesne systemy CAD/CAM do wyprodukowania tłoczników, form oraz wykrojników najwyższej jakości. Działamy w całej Polsce!

Naprawa form wtryskowych

Nie tylko produkujemy formy i wykrojniki od podstaw, ale też podejmujemy się ich naprawy. Możesz zlecić nam serwis form wtryskowych, giętarek oraz wykrojników. Skontaktuj się, aby poznać szczegóły usługi!

Profesjonalne usługi Plast Stol

W Plast Stol świadczymy wyłącznie profesjonalne usługi. Jedną z nich jest produkcja wykrojników oraz form. Z wykorzystaniem wieloletniego doświadczenia, nowoczesnego parku maszynowego, a także wykwalifikowanej kadry specjalistów realizujemy nawet skomplikowane zlecenia.

Współpraca z producentem

Szukasz zaufanego dostawcy form i wykrojników? Chcesz współpracować z polskim producentem? Zapraszamy do kontaktu z Plast Stol! Jesteśmy producentem i podwykonawcą zleceń z wieloletnim doświadczeniem, bogatą wiedzą oraz ogromnym zaangażowaniem w każdy projekt.

Szukasz fachowców z okolic Szczecinka i Piły?

Jesteśmy producentem mebli metalowych, a także zajmujemy się obróbką metali i produkcję elementów konstrukcyjnych z metalu. Chcesz, abyśmy wycenili Twój projekt? Masz pytania odnośnie do oferty? Działamy w całej Polsce.

kontakt z nami