Obróbka Metalu Złotów

Obróbka Metalu Złotów

Obróbka metalu Złotów

Szukasz przedsiębiorstwa zajmującego się kompleksową obróbką metalu? Złotów i okolice to rejon, w którym działa PlastStol – ogólnopolska firma zajmująca się świadczeniem usług z obszaru CNC oraz produkująca elementy wyposażenia, takie jak krzesełka stadionowe czy łóżka wojskowe. Jesteśmy w stanie podjąć się realizacji nawet dużych czy nietypowych zleceń, w których specjalizują się nas eksperci. Dysponują oni nowoczesnym parkiem maszynowym, w którym nie brakuje urządzeń do obróbki metalu różnymi metodami. Wykonujemy cięcie, gięcie blachy, frezowanie, śrutowanie, toczenie CNC, spawanie konstrukcji, a także wypalanie laserowe.

ZAUFAJ SPECJALISTOM
services

Zapraszamy do współpracy klientów z całej Polski. Obsługujemy inwestorów, którzy działają w rożnych sektorach gospodarki. Jeśli potrzebujesz naszej pomocy przy wykonaniu konstrukcji stalowej np. hali czy magazynu, przy wyposażeniu koszar lub obiektów sportowych – zadzwoń do nas lub napisz z prośbą o indywidualną ofertę i konkurencyjną wycenę.

Skorzystaj z usług CNC w innych miastach:

Kompleksowa obróbka metali w Złotowie

Zależy Ci na współpracy z profesjonalnym wykonawcą? Zleć nam realizację swojego projektu – od początku, aż do końca. Gwarantujemy terminowe wykonywanie usług, jak również wysokie standardy obsługi klienta. Naszą ofertę adresujemy do odbiorców z całej Polski!

Nowoczesne maszyny w Plast Stol

Plast Stol ma własny, nowoczesny i dobrze wyposażony park maszynowy, w którym zajmuje się obróbką metali różnymi znanymi i cenionymi technikami. Bazujemy na niezawodnych wypalarkach laserowych, prasach krawędziowych i giętarkach do rur obsługiwanych przez zespół ekspertów z kwalifikacjami.

Wykwalifikowani pracownicy w Plast Stol

Plast Stol to wykwalifikowana kadra pracowników po przeszkoleniach, posiadających wieloletnie doświadczenie w obróbce metali. Zawsze możesz liczyć na wsparcie techniczne i merytoryczne oraz najlepsze standardy obsługi – także zdalnie. Serdecznie zapraszamy!

Szukasz fachowców z okolic Szczecinka i Piły?

Jesteśmy producentem mebli metalowych, a także zajmujemy się obróbką metali i produkcję elementów konstrukcyjnych z metalu. Chcesz, abyśmy wycenili Twój projekt? Masz pytania odnośnie do oferty? Działamy w całej Polsce.

kontakt z nami