Formowanie wtryskowe

Formowanie wtryskowe

Naszym klientom proponujemy profesjonalne usługi z zakresu formowania wtryskowego. Jest to technika powszechnie wykorzystywana zwłaszcza w produkcji masowej. Pozwala bowiem na szybkie, dokładne i ekonomiczne pozyskiwanie wyrobów z tworzyw sztucznych. Ze względu na szerokie możliwości, doskonale sprawdzi się zarówno w produkcji części samochodowych, jak również sprzętów medycznych czy zabawek dla dzieci.

 

Technologia wtrysku

Formowanie tworzyw sztucznych technologią wtrysku polega na nagrzewaniu odmierzonej porcji materiału wyjściowego w postaci granulek lub drobnej krajanki. Pod wpływem wysokiej temperatury dochodzi do ich uplastycznienia – wtedy pod ciśnieniem są wtryskiwane w formę i pozostają w niej do zastygnięcia.

Kompleksowe usługi formowania

Plast Stol dysponuje nowoczesnym i rozbudowanym parkiem maszynowym. To oznacza, że możemy wyprodukować dla Ciebie dowolny przedmiot i powielić go w dziesiątkach, setkach, a nawet tysiącach egzemplarzy. Szybko i bezbłędnie!

Produkcja na zamówienie

Metoda wtryskowa pozwala zrealizować proste i skomplikowane zamówienia na formowanie produktów w dowolnych kształtach. Przygotowujemy kształtki, a następnie przechodzimy do zaplanowania procesu produkcji. Nawet kilka różnych elementów może powstawać w tym samym czasie, co znacznie skraca czas oczekiwania.

Plast Stol – zaufany partner

Dlaczego warto współpracować z nami przy produkcji elementów metodą wtryskową? Bo elastycznie podchodzimy do potrzeb naszych klientów. Działamy profesjonalnie, dokładnie i zawsze na czas. Gwarantujemy realizację zamówień na wysokim poziomie. Działamy w całym kraju.

Szukasz fachowców z okolic Szczecinka i Piły?

Jesteśmy producentem mebli metalowych, a także zajmujemy się obróbką metali i produkcję elementów konstrukcyjnych z metalu. Chcesz, abyśmy wycenili Twój projekt? Masz pytania odnośnie do oferty? Działamy w całej Polsce.

kontakt z nami