Obróbka Metali

Obróbka Metali

Zajmujemy się obróbką metali, kompleksowo realizując projekty zlecone nam przez klientów. To jedna z rzeczy, które wyróżniają Plast Stol na tle konkurencji z okolic Szczecinka i Piły, ale też z całego województwa. Zlecasz nam zadanie, jakim jest obróbka metalu, a my oddajemy Ci gotowy, pomalowany proszkowo produkt. To wygodne, szybkie i ekonomiczne rozwiązanie pozwalające Ci zaoszczędzić sporo czasu oraz pieniędzy. Za te wartości doceniają nas odbiorcy krajowi oraz zagraniczni, dla których prężnie działamy.

ZAUFAJ SPECJALISTOM

Kompleksowa obróbka metali

W Plast Stol działamy kompleksowo. Od pomysłu, przez projekt, aż po obróbkę stali. Finalnym etapem całego procesu jest dostarczenie gotowych produktów do klienta (w rejonie miejscowości Złotów, Chojnice), do czego angażujemy własny transport. Realizujemy wysyłki na terenie całego kraju.

Profesjonalny park maszynowy

Obróbka metali nie jest możliwa bez udziału zaawansowanych maszyn. W naszym parku znajdują się wypalarki laserowe, giętarki do rur i profili, prasy krawędziowe. Do ich obsługi delegujemy wyłącznie pracowników, którzy posiadają odpowiednie uprawnienia oraz kwalifikacje.

Zaangażowana kadra pracowników

Siłą PlastStol są specjaliści zajmujący się obróbką stali. Każdy z nich ma doświadczenie, wiedzę oraz przeszkolenie pozwalające na bezpieczną obsługę maszyn. Pracownicy są z Tobą w stałym kontakcie – od momentu złożenia zamówienia, przez projekt i wykonanie, aż po transport gotowych detali na wskazany adres.

Szukasz fachowców z okolic Szczecinka i Piły?

Zajmujemy się obróbką metali i produkcję elementów konstrukcyjnych z metalu. Chcesz, abyśmy wycenili Twój projekt? Masz pytania odnośnie do oferty? Działamy w całej Polsce.

skontaktuj się z nami